| Costian a întrebat:

Buna ziua, ma poate ajuta si pe mine cu ceva? Cate gauri trebuie sa aiba chilotii ca sa fie inutilizabili?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atunci cand flatulezi nu iese doar mirosul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

6 minim

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Ti-a iesit si tie o glumita.

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Nu glumeam nici de data asta. Doar experiență

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Atunci e trist, prietena/nevasta ce parere are cand te vede asa?

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Sexy.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Eh, na?

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Arat piele... Mă rog păr mai mult.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Te mai tunzi si tu daca ai padure amazoniana, sau ii place in stufaris?

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Accept doar găurile pe partea cu bucile. Nu în fața

| dullcat a răspuns:

Buna.Intrebarea e de ce nu te-ai gandit sa ii cosi? Ca nu-i deloc greu. Daca lasi asa o gaura vor mai aparea inca trei.Din partea mea poti purta ce vrei prin casa, dar sa iesi asa prin oras nu e o idee buna. laughing Ca regula generala, dupa vreo 5-6 ani orice pereche isi cam da duhul.In functie de obiceiuri, se poate intampla si mai repede.

| Simpatic a răspuns:

Daca nu sunt chiloti de firma, de la catalin botezatu sau Calvin Klein atunci nu-i cosi ci cumperi unii noiwinking

referitor la ceea ce ai intrebat nu exista o regula, a gaurilor laughing

| Lupică27 a răspuns:

O gaura in fata si una in spate si nici nu trebuie sa-i mai dai jos.

| Furnicarul a răspuns:

Cate consideri tu ca ii fac inutilizabili...