| Geanina_Corciu_1990 a întrebat:

Daca imi face anestezie dentara pentru extirparea nervului mai simt durere?

5 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Sincer, anestezia iti amelioreaza durerea, nu te scapa de ea.Pe o scara de la 1 la 10, anestezie te ajuta sa reduci durerea de la 10 la 3. Dupa ce iti va extirpa nervul, nu te va mai durea maseaua niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei anestezie dentara la Dragoste si sex?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine stie domnule ce ganduri meschine are stomatologul, daca foloseste altceva in locul clestelui? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ba chiar durerea va fi amplificata. Anestezia ti-o face doar ca sa iti amorteasca corpul si sa nu te zbati.

| niku06 a răspuns:

Daca iti face anestezie eu cred ca nurolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor)