| Muflă a întrebat:

Am probleme cu motivația. Probleme mari. Vreun sfat? (preferabil de la cineva care a mai trecut prin asta :/ )

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Muflă explică:

Ahh cum de nu mi-am dat seama!? Zuum.ro este răspunsul la toate problemele mele... *se uită luminată spre cer*

| Muflă explică:

Ăm. Faza cu impusul am înțeles-o, dar îmi ia mult până mă apuc... Și o problemă ar fi că eu atunci când chiar vreau să fac ceva îmi tai netul, nu mai intru până nu termin chestia aia. Și iese totul half-assed pentru că mă grăbesc s-o termin să intru mai repede pe net laughing De-asta căutam și alte metode

| Muflă explică:

Nice... straight face no thanks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca daca nu termini un lucru pe care l ai inceput nu mai are rost nimic.
Trebuie sa stii ca in viata trebuie sa faci unele lucruri, sa nu treci prin viata asa fara rost.
Motivatia tu ti o creezi, stai un minut si te gandesti ca fara motivatie, speranta...nu prea mai poti infrunta problemele.
Si eu am avut o criza din asta... Mi a trecut.
Sper ca o sa o rezolvi si tu.big grin
Te a pupat.Pa:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla...
Dar eu am in ajutor parintii rolling eyes.
Care imediat dar sa taie netu.
Si asa ajung inapoi la motivatielaughing.