| Anonima120as16 a întrebat:

Buna, ma numesc Andra. Vreau urgent niste sfaturi!
Bun, eu in urma cu un an am inceput sa vorbesc cu un baiat online. El, desi nu ne-am vazut fata in fata, a fost mereu acolo la bine si greu, m-a ajutat chiar daca a avut mari probleme din vina mea. Imi spune ca ma iubeste si eu simt asta, intr-adevar m-a mintit cu identitatea dar apoi a recunoscut, am fost cu el dar din cauza mea l-am inselat. El inca mai vorbeste cu mine si a trecut peste dar eu il vreau inapoi si ma simt vinovata. Va rog, dati-mi orice sfat fara critica...

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Cum adica te-a mintit cu identitatea? (te rog sa detaliezi) Eu cred ca daca inca e langa tine,e pentru ca a vrut sa fie asa.winking Cred ca prin faptul ca a putut sa ierte si sa treaca peste,tu nu ar trebui sa fi presata de vina. happy Sigur ca poate ai mustrari de constiinta,stii vorba aia "Te iert, dar nu te uit". big grin Imi dau seama cum te simti, groaznic, te inteleg! sad Incearca sa traiesti cu durerea asta, si pe viitor sa incerci sa indrepti in lume tot ce-i rau si incorect! big grin Funda?(Raspuns castigator) happy

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Mai, oricat citesc, nu reusesc sa descopar înțelesul acestor cuvinte stravechi. Pune cate o virgula, una aici, alta acolo, intelegi?
Presupun ca l-ai inselat, daca am inteles bine. In cazul asta, trebuie sa te rog sa lasi omul in pace, deoarece greseala ta e de neiertat. Ti-ai batut joc de el, macar acum lasa-l in pace, sa nu-si mai piarda timpul cu o usuratica.

| Anonima120as16 explică (pentru Plato):

Usuratica sunteti dv cu neamul dv

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Nu o enerva ca te blestema acum de craciun sa isi ninga cu banii pe casa, fata este sincera, serioasa cum sunt majoritatea fetelor din ziua de azi, traim intr o tara de calugarite de astea barosnul de dany a facut o cladire mare ca sunt prea multe calugarite in ro

| gratargratar a răspuns:

A cunoste un baiat online nu inseamna nimic. Tie iti place de el nu pentru cum este el, ci pentru cum iti imaginezi tu ca ar trebui sa fie. Asta deoarece nu l-ai intalnit niciodata in realitate si, prin urmare, lasi loc imaginatiei.
Nu ai cum sa inseli pe cineva pe care l-ai cunoscut online.

Sfatul meu este sa nu-ti mai bati capul cu chestia asta. Este aberant. Probabil varsta este de vina.

| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Te pot ajuta eu.