| florin4267 a întrebat:

Salutare! Am schimbat de curand placutele de frana spate la un passat b6 si am observat ca se incalzesc excesiv discurile! Care sa fie problema si care e rezolvarea?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este normal sa se incalzeasca. Dar daca se incalzesc excesiv inseamna ca mai trebuiesc reglate.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Le-a schimbat Grigore vacarul, cu trusa de surubelnite de sub chiuveta, si nu a stiut ca sunt etriere electrice, care se retrag/reseteaza cu testerul.