| mat30 a întrebat:

Bună ziua, se poate circula cu motocicleta în Romania fiind in matriculată în Cipru,
menționez faptul că în Cipru nu se face I.T.P. la motociclete.

5 răspunsuri:
| georgeul1337 a răspuns:

Da, dacă nu mă înșel trebuie ca permisul să fie pe România.

| suntserios a răspuns (pentru georgeul1337):

Deci orice strain care vine in Romania cu propriul vehicul trebuie sa aiba permis romanesc, asta incerci sa ne zici?

| mat30 explică (pentru suntserios):

M-am referit la faptul că motocicleta nu are I.T.P. (starea tehnică)
în Cipru nu se face I.T.P. la motociclete,

| mat30 explică (pentru georgeul1337):

Nu mă refeream la permis, doar la I.T.P. in Cirpru nu se face ITP deocamdată, deci motocicleta nu are I.T.P.

| suntserios a răspuns (pentru mat30):

Asa si? dupa cum vezi comentariul meu nu iti era adresat tie