| Eu37363 a întrebat:

Buna ziua, as vrea sa ma angajez de acasa pe calculator sa trimit emailuri etc... unde as putea gasi un jobs ca aceesta

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ar fi așa simplu...

| doctorandus a răspuns:

Spamuire inseamna ca esti bun de plata. Daca spamuiesti in SUA poti face inchisoare pentru asta.

| Hyperion7 a răspuns:

Caută joburi remote, dar vezi că sunt mai complexe decât atât.
Caută, depune-ti CV-ul și vezi daca te primesc

| StoicAnalysis a răspuns:

Pai de unde stim ca e taran? Poate sta la apartament. Si daca gaseste un loc de munca de genul, de ce sa judecam? Doar pentru ca noi muncim din greu si ei nu? Eu am muncit pana acum 2 ani prima data din greu, prin depozite si intr-o fabrica. Nu m-am plans ca cei care erau la birou sa munceasca exact ca mine. Am inteles de la inceput ca iti trebuie minte si relatii sa ajungi acolo. Si uite ca dupa ce mi-am facut niste relatii si am inceput sa continui studiile, am ajuns sa lucrez si eu la birou. Viata e mai simpla decat credem, doar ca o complicam noi cu sentimente si alegeri gresite.

| LisaJulie a răspuns:

Te poți angaja de acasă dar nu în felul asta! Încearcă sa faci niște cursuri IT apoi sa îți cauți un job acasa

| Emilian27 a răspuns:

Nu vrei sa te si joci pe gratis si sa faci bani
du-te domne si angajeazate lasa vrajeala asta

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Emilian27):

Exista testeri de jocuri pentru asta. Lumea s-a schimbat laughing