| Ioana_Secuianu_1998 a întrebat:

Cam cat ar costa sa trec din limba italiana in limba engleza un telefon HTC tytn? cine stie funda

5 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Hahahahaha asta o fost tare, te costa cateva selectari de pe menu!
Menu->Settings->Language&Keyboard-> Select language
sau pe italiana:
Menu-> Impostazioni-> Lingua e tastiera-> Scegli la lingua

| Ioana_Secuianu_1998 explică (pentru NeimaginabilA):

Nu apare Lingua e tastiera, e telefon asa e windowsul in ialiana

| Ioana_Secuianu_1998 explică (pentru NeimaginabilA):

Nu ama asa ceva "Lingua e tastiera" asa e telefonul e in italiana de la windows

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Ioana_Secuianu_1998):

Aaa windows phone

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Ioana_Secuianu_1998):

Se pare ca Zunetag tau a fost creeat în Italia (atunci când a trebuit să se aleagă țara, prima dată cand ai pornit telefonul, precum și opțiunea de a schimba limba Zunetag nu este disponibila momentan.

Soluția pentru problema în prezent, este de a creea un nou Windows Live ID și de asemenea, un nou Zunetag, deci mergi la http://www.zune.net/, log in si alegi la tara Romania.

Pentru a schimba Windows Live ID pe telefon, trebuie sa-ti resetezi telefonul.