| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Eu am sau am avut o cea mai bună prietenă de cam 6 ani. Această prietenă se supără me mine din orice și dacă nu-i convenea ceva, dădea în mine. Ea cam dă în toată lumea, și per total, e foarte ne simțită cu toată lumea. Cu câteva zile în urmă, ea s-a supărat pe mine (nu știu de ce), după s-a dus acasă, și mi-a scris să luăm o pauză de la prietenia nostră. Vreau să mai spun, că cu adulții vorbește foarte frumos. Eu m-am atașat de ea foarte tare. Vă rog să-mi spuneți ce să fac.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace asteia, ca asta nu iti este si nu ti-a fost prietena buna niciodata, atata vreme cat s-a comportat urat cu tine si te-a lovit de multe ori.

Cauta-ti o alta prietena, dar de data asta nu mai accepta fete nesimtite si bataioase, ci una cuminte si linistita, ca si tine.