| Culcat2u a întrebat:

Am și eu o întrebare.Mai exista fetele loiale ca să mi bag p*** caut de atata timp da dau numai de panarame și nu mai știu ce sa fac

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nu stii unde sa le cauti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauți unde nu trebuie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Stiind ca esti adolescent probabil ai cautat de cativa ani, vreo 2-3, insa vorbesti ca unul de 40 de ani, frecat cu de toate.Ti se pare normal? Mie nu.Incearca sa nu te mai descurajezi in asemenea hal fiindca ai dat peste cateva fete care nu ti-au convenit si una care te-a inselat.Adica, regret sa iti spun, cu aceasta atitudine nici nu vei gasi ce cauti, ba din contra.Si nici nu ai oferit detalii. Unde ai cautat? La scoala? Daca te frustreaza atat de mult te sfatuiesc sa iti vezi de alte prioritati ce tin de dezvoltarea ta personala, astfel ca relatia nu ar trebui sa fie una dintre cele principale, indiferent ce zic prietenii tai, indiferent de cat se mult se lauda sau par altii fericiti in relatiile lor mai mult sau mai putin superficiale, din acelasi segment de varsta. Iubirea adevarata incepe abia dupa liceu, acum e mai mult despre experimentare, nu despre dragoste si loialitate eterna.Repet, daca ai tendinte de misogin inca de pe acum nu te vad bine.Succes.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, exista. Nu toată lumea e la fel.
Sa nu iei personal ce îți zic. Dar ca sa găsești una așa cum îți dorești tu, cred ca mai întâi trebuie sa scapi de gândirea asta ca "dai numai de...". Asta e legat de toate aspectele in viața.

| CleanHeart a răspuns:

Da, exista fetele loiale daca inveti sa le alegi si la alea se ajunge cel mai greu pentru ca nu se uita la oricine si au pretentii de la un barbat( nu la bani) intelectual, emotional si asa mai departe

| Felissa13Eden a răspuns:

Fetele loiale sunt acasă sambata seara, in timp ce panaramele sunt in club. Daca tu te duci in club, cum sa gasesti fete loiale? Vreau sa spun doar ca le cauti in locurile gresite.

| Robert2526 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Deci fetele de merg in club sunt panarame...ce gandire...de la o fata. Imi e mi-e rusine de gandirea ta.

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Robert2526):

rolling on the floor am dat un exemplu, tu trateaza-l cum vrei, nu e problema mea

| Robert2526 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Un exemplu care provine din modul cum gandesti happy Dar e ok, da-i inainte

| iliiiinca a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Imi pare rau de mintea ta inchisa. Pana si tinerii sunt inchisi, nu realizeaza ca pot sta acasa, se pot duce si in club si sa fie persoane loiale. poate te vei trezi intr-o zi

| dullcat a răspuns (pentru Robert2526):

Subscriu...Oare baietii sunt panarami? laughing Sau ei nu sunt nimic, indiferent daca stau acasa sau se duc in club? Cam halucinant sa vezi asemenea pareri de la generatiile tinere.

| Culcat2u explică (pentru dullcat):

Fata doar și a dat cu pararerea.nu mai săriți așa

| dullcat a răspuns (pentru Culcat2u):

Si eu mi-am dat cu parerea.

| ILikeBlackCats a răspuns:

A, mă cautai?

| Culcat2u explică (pentru ILikeBlackCats):

Dacă ești pe bune și nu panaramă da înseamnă că te cautam

| MistarGoGu a răspuns:

Aualeeu cum sa nu existe! 1 din 50.000! Poate maicutele de la mănăstiri eventual dar NU iti garantez!
Toate caută sa " arda etapele " vietii! Promovari " rapide " la munca, vanatoare dupa puiuti de miliardari! Asta este lumea de azi!

| andreeaeml1200 a răspuns:

Nu gasesti fete cuminti si loiale pentru că nu cauti in locurile potrivite. Fetele cuminti stau in casă seara/noaptea, nu se duci in cluburi, parcări sau benzinarii să fumeze, sa bea, si nu mai stiu ce. Si pe langa asta, majoritatea baietilor nu se uita la astea cuminti, pentru ca ele nu va starnesc nici un interes, sunt "neinteresante" pentru voi, va bateti joc de ele, le luati la misto, etc. Daca nu iese noaptea cu voi afara in mașina sau nu stiu unde in locuri retrase, spuneti "da ce iti este frica?", "nu te mananca nimeni dc nu vrei sa iesi noaptea". Cam asa se intampla in majoritatea cazurilor cu fetele cuminti. NU VĂ PLAC VOUA DIN PACATE, NU CA NU MAI EXISTĂ

| Culcat2u explică (pentru andreeaeml1200):

Nu mai generaliza ca mai sunt și băieți la locul lor care chiar au gânduri serioase

| CLaludiu1234 a răspuns:

Exista,dar sunt din ce în ce mai rare, și tot mai greu de găsit, mai cauta în continuare