| ßσьσсєℓα a întrebat:

Poti muta muntii din loc cu tigaia Dry Cooker? Vreau sa aduc Muntii Bucegi la mine in fata blocului.

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poți doar să-ți dai în cap cu tigaia aia.

| zdrangoi a răspuns:

Trebuie neaparat sa te ajute si Bahmuteanca, numai impreuna cu ea cred ca reusesti.

| ßσьσсєℓα explică (pentru zdrangoi):

Bahmu....Bahmu...Bahmu si iar Bahmu laughing

| zdrangoi a răspuns (pentru ßσьσсєℓα):

Si decat muntii Bucegi n-ar merge mai bine o bere Bucegi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, daca iti dai una peste cap cu Dry Cooker vezi si stele portocalii nu numai verzi

| Seducatorul a răspuns:

Eu as dori daca se poate sa mut Hawaii-ul la mine in curte!

| Bia001 a răspuns:

Da, nu

| Snowal15lea a răspuns:

O fata a mutat muntii cu Dry Cooker apoi a prajit cartofi cu gust de cartofi fierti si a facut pietre la rinichi.

| JustRoxanne a răspuns:

Incearca!

| ßσьσсєℓα explică (pentru Dippa):

Bahmu ne ajuta la mutat nu? Adica ea stie tot, ea a aflat ca ai fluturi in stomac de la mancarea de la bunica =]]

| Flynn2001 a răspuns:

Serios...

| samynța a răspuns:

Da dar trebuie să ai tigaia V.I.P

| hkr a răspuns:

Categoric da. Tigaia Dry Cooker face minuni.

| ßσьσсєℓα explică (pentru hkr):

Daca face minuni, nu trebuie sa fie cumva a patra parte din treime, ea face minuni, e clar Dumnezeu laughing.

| ISP475 a răspuns:

In reclama asa zice

| Damian_Adina_1993 a răspuns:

Logic ca se poate dar sa ai grija sa nu cumva sa pui ulei ca se topeste zapada si va fi inundatie happy

| HEREisADRIANA a răspuns:

Spune-i si Adrianei Bahmuteanu sa vina sa te ajute!

| Raluka01 a răspuns:

Nu, nupoti deoarece nu are asemena forta de atragere cu spun ei in reclama. Funda?

| loveruh556 a răspuns:

Pai asa spune reclama.Sigur ca poti! rolling on the floor

| נσєℓℓємαяιє a răspuns:

Poţi să aduci doar grăsime cu tigaia aia.