| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Http://acvaria.com/vise-simbol_wc.php?p=vise
Voi ce vise ciudate ati avut?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Viata mea e un vis ciudat...

| Bogdanux a răspuns:

Ultimul meu vis suna cam asa:

*Eram in clasa, impreuna cu toti colegii mei, la ora de romana, toti fiind sobri, fixati cu privirea pe profa, nu misca niciunul. Apoi profa de romana ofteaza si spune: Da... e adevarat.M-am casatorit cu nasul meu..."

Asta e tot ce-mi amintesc din el.Si sunt sigur ca am visat si alte tampenii de genul.

| Kazimir a răspuns:

Că mi-o sugeam singur... Serios.

| MâţulMov a răspuns:

Multe si ciudateee :S

| Deny1333 a răspuns:

Am avut destule, dar cel mai ciudat (şi recent):
Alergam după o umbră de ceva timp şi ţipam "Ţi-ai uitat iaurtul!".
Chiar nu vreau să ştiu cum ar fi interpretat. -_-

| CastraveteMurat a răspuns:

Vise cu simbol WC... Mereu aceleași sad

| Nuvăsufăr a răspuns:

Era aşa ciudat visul încât ştiam că e cel mai ciudat vis pe care l-am avut, dar cum m-am trezit l-am uitat complet. straight face *poker face*

| Pawesome a răspuns:

Am visat ca visam ca visam ca visam ca visam ca visam.

| Autumnfeelings a răspuns:

Cand am mers la scoala si acolo l-am vazut pe... sarutand-o pe Paty si dupa ducandu-se la Bia si eu stateam si ii zic,, Ai iaurt pe chiorap si cand s-a intos am vazut ca in loc de ochi are cirese.

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pai eram urmarit de un monstru,o fata cu care nu ma inteleg mai bine, este urata, si puteam so alug doar cu dulceata de cirese amare

| KLAVDIYA a răspuns:

Pai am visat ca eram intr-o rochie alba si simpla, stateam pe un nor si pluteam spre cer, iar in spatele meu in picioare statea ingerul meu pazitor, apoi deodata m-a prins ala rau de un picior ...cam atat.Mi-a placut visul, pana in acel moment.

| pustiul32 a răspuns:

Am visat ca eram cu schoala in excursie la o casa si m-am intalnit cu o prietena de pe mss atata tin minte laughing