| d3javw a întrebat:

Ce vise ati avut asa mai ciudate? banuiesc ca toate is ciudate

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am visat ca aveam un topor si taiam cu el membrele oamenilor lasandu-i sa geama in fata mea, apoi bagam piciorul in gura lor si le aruncam capetele intr-un perete. Peste tot era sange si parti din cadavre (ca in poza de la avatar).
Cand m-am trezit eram destul de speriata, dar zambeam, si aveam senzatia ca cineva a fost in camera. A fost destul de realisit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram singur undeva pe afara și tot strigam un nume ciudat. Când m-am trezit am căutat numele pe google și am aflat că era numele unui demon: Belial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visu ala in care vecinu' de la trei vrea sa te tunda cu forta cu un foarfec de tuns berbecii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat cum am facut dragoste cu o pisica, SERIOS vorbesc chiar am visat asta.

| Green66 a răspuns:

Am visat că vorbeam limba chineză straight face

| BadAngel3 a răspuns:

Am visat ca in casa mea era un portal. Trebuia sa deschid usa de la dormitor si dupa usa era un cimitir cu multi zombii. Daca ti se facea somn insemna ca o sa te transformi si tu.

Ciudaaaaaat!

| LoveYou7784 a răspuns:

Nu pot zice ca am avut doar unul laughing Aproape toate visele mele sunt ciudate o.O laughing).

| AcuddlyToy a răspuns:

Ceva cu Scooby-Doo rolling on the floor
Erau afara si vine o caracatita gigantica si ma ia in tentacule..si atat. E ok rolling on the floorAm visat asta de cateva ori.Idk ce inseamna.

| CurajCaineFricos a răspuns:

Eram la cpatul unor scari infinite de bloc, din lemn maro inchis si cu tapet pe pereti. Ele se continuau in sus

Aveam o ' gazda in vis' care ma duce la diverse nivele.
Nivelul 1: niste oameni violenti care se bateau rau.
Nivelul 2: cum le povestesc printr.o oglinda parintilor chiar visul asta si cum rectioneaza ei
Nivelul 3: decat scari si preotul iese dintr.o limuzina. Cand s.a apropiat spre mine am vazut ca are coarne. Atunci m.am luptat si l.am impins in gol, peste balustrada. A cazut razand.
M.am uitat in sus si am vazut o placuta pe care scria : finalul vietii. Atunci l.an auzit pe preot zicand ca : ne vom mai intalni. Atunci am realizat ca parcursesem un sfert din scari si m.am trezit.

Apoi le.am pov parintilor si ei au zis exact ce ziceau si in vis, cand ii vedeam prin oglinda. Dupa asta mi.am dat seama ca asta e visul care m.a anuntat ca am trait un sfert din viata. Mi.an calculat ca mor pe la 83 de ani parca rolling on the floor). Asta a fost cel mai ciudat vis. A, si spre capatul scarilor parca era raiul. (͡° ͜ʖ ͡°)