| Fane21 a întrebat:

Cat costa sa inchiriez un unicorn pentru 69 de minute?

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Pai la 2, 45 lei pe minut te duce undeva la 169, 69 de lei. E mai ieftin decat cu prepelicapra.

| SergiuBoss11 a răspuns:

sadnu ii spuneti ca nu exista unicorni.ii afectam sanatatea psihica acestui copilpuppy dog eyeslasa-ti-l sa traiasca in lumea lui plina de pokemoni si unicorni cat mai poate.
Fanisor21 nu mai folosi numarul 69, fiindca pe langa faptul ca este un numar mai semnifica si o prostioara, iar tu un prichindel cuminte ar trebui sa o eviti

| Fane21 explică (pentru SergiuBoss11):

Wtf te-ai uitat la categorie?
Si copil esti tu straight face

| LePotato a răspuns:

Fane...nu stiu cum sa-ti zic, sper sa nu te superi pe mine si sa intelegi in ce situatie m-ai pus...cum sa-ti spun Fanethinking, numai lasa, mai bine sa nu te amagesc, iti spun direct! sau nu, ca poate te v-a afecta, Fane, nu exista unicorni! Sper sa ma ierti, n-am vrut sa afli intr-un mod asa dur sad

| implant a răspuns:

Ha
ha
am 12 ani si ce inseamna 69

| Suck a răspuns (pentru implant):

69 e un numar, o sa-l inveti la 13 ani.

| implant a răspuns (pentru Suck):

am 12 ani si ascult parazitii