| Minalore a întrebat:

OFER FUNDA! Doresc sa imi instalez pe calculator cateva jocuri ( 3-4 jocuri ) gen Tomb Raider sau World Of Warcraft... Ma puteti ajuta?
P. S. - Daca se poate mi-ar trebui direct linkul de unde sa instalez jocul respectiv. Vreau sa imi iau si Tomb Raider ca nu il am (ar trebui sa imi mearga toate Tomb Raider -urile in afara de Underworld). Daca imi dati link sa fiti siguri ca daca iau de acolo nu o sa se viruseze calculatorul...
Multumesc!

1 răspuns:
| KiryuZero a răspuns:

De pa fsatrhsdbfaodfznbfosuhrdnraiofsbreuivpniuanfuffnsfnsfhcjsvnksnhfnduacasada skanafjkeeimnakldjkla jjdjakfnnuaohnauweihdak.com