| DarkAngel98 a întrebat:

Caut sa vand unei persoane din mangalia sau constanta jocul avatar si tomb raider underworld pentru Playstation 3. Avatarul il dau cu un milion si Tomb raider underworld cu 80 lei. Cd-urile sunt in regula, nu au nici un fel de probleme. Cine doreste sa lase idul lui si il voi contacta.

2 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

Prietene, cine crezi ca o sa ti-l cumpere cand poate sa si-l downloadeze gratis?

| DarkAngel98 explică:

Frate, daca nu-ti convine nu comenta, si pentru playstation 3 n-am auzit sa se downloadeze decat demo.