| DaciaRomania a întrebat:

Ninge deja, deci se pare că o să avem poate o iarnă mai ca lumea!?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poate vom avea un Craciun alb!
De peste 15 ani nu am avut zapada ca lumea in orasul nostru (de un om de zapada, dat cu sanie, bulgareala).

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vine INCALZIREA GLOBALA.
Toti trebuie sa ne incalzim.
Evident: contra cost.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E bine si fara zapada.
strazi curate, usor de circulat etc etc

| dullcat a răspuns:

Am ajuns in punctul in care vreau sa ninga pentru ca sa avem recolte ok, nu sa ma bucur de oameni de zapada etc.laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Cred că în fiecare an a nins din noiembrie în unele zone ale țării.Asta nu a însemnat zăpadă toată iarna. Poate va fi, poate nu va fi.Eu sper să avem totuși o iarnă cu zăpadă măcar o lună.Sau cel puțin cât să fac un om și ceva bălăceală cu câinele și poate arunc și pisicile.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa nu exageram

| VoidEternal a răspuns:

Nu te baza pe asta.

| ReddY25 a răspuns:

Orice e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sper ca nu! Nu vreau sa dau banii numai pe caldura/ lemne!

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Incalzeste-te cu "Globala"! big grin

| SynapseNinja a răspuns:

Asta nu se știe cu exactitate, cel fel de iarnă vom avea. Adică dacă acum a nins prin unele zone, nu e obligatoriu să avem o iarnă „ca-n trecut".
Dacă a nins în noiembrie, nu e obligatoriu ca să ningă toată iarna sau să avem zăpadă de sărbători.