| kencarson a întrebat:

Daca am 14 ani impliniti, pot merge la beach please cu un adult?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar peste 15 ani si insotit obligatoriu de un parinte (mama sau tata tau, nu orice adult).

| DrMihailoviciS a răspuns:

Da, doar daca ești cu tăticu sau mămica! Chiar daca este o mizerie de concert, până la urmă,, mizerii,, erau și pentru părinții noștri așa zișii Modern Talking, Queen, Abba... Dar la discotecă nu veneai cu mami și tati pă vremea mea! Eh...

| Amex04 a răspuns:

Salut, din cate parca a zis Selly recent da, a scazut varsta la 14 ani daca esti cu un adult dar cred ca trebuie sa fie tutore sau o ruda de gradul 1 sau apropiata.