| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da un site cu sonerie de trezire dimineata pentru numele Madalin/Ionel(nu Ion, sau Ionut)? Ofer

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Mai simplu este sa iti faci tu singur acesta sonerie.Aici ai o adresa de unde iti poti lua gratis ce te intereseaza. :http://www.amlsoft.com/.
Incepi prin a sescarca un program free de prelucrat format audio, apoi cu microfonul de la mesenger (tot al ai conectat al poti folosi) iti inregistrezi ce mesaj doresti tu.selectezi o melodie de fundal pe care vei inseria mesajul tau pe care inainte de asta al poti schimonosi putin adica poti creste viteza de redare si vocea iti va aparea subtire pitigaiata, ma rog tu stabilesti ce efecte adaugi. Apoi salvezi tottul in format audio. Poti retusa de cate ori vrei sa rezulte ceva ce iti va place insa nu uita nu ceva ce sa te adoarma mai departe!
Daca o vrei pe telefon ca sonerie de desteptare, cu un alt soft tot free pe net poti face conversia in formatul suportat de telef. tau insa majoritatea acum suporta mp3 audio la redare si nu este necesara conversia.Succes si sper ca am fost de folos.

Întrebări recente