| JosCenzura a întrebat:

Cine imi poate da exemple de porecle de la numele Madalin?; x Fundaa pentru cea care imi plaace cel mai multt; x

Răspuns Câştigător
| 勒兹万 a răspuns:

Madut(madutz) suna cel mai bine, am scris asa in paranteza deoarece imi place gramatica limbii romane asa cum e ea

2 răspunsuri:
| AlexutzaZissPisi a răspuns:

Mah da voua astea cu nume frumoase vreti mereu porecle si nu inteleg dc; dupa pararea mea fara porecla big grin

| JosCenzura explică:

@alexandra. Sunt baiat.big grin Si in intrebare am scris Madalin nu Madalinabatting eyelashes Multumesc pentru raspuns oricum.:*