| Georgemy2 a întrebat:

Care e cea mai amuzanta intamplare pe care ati avut-o? Cea mai amuzanta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Cand eram in liceu, mergeam pe strada si ma uitam la baieti, dar nu ma uitam pe unde merg si eu ca proasta dau cu capul intr-un stalphee hee blushing. Cand eram tot in liceu, ieseam cu prietenele si cu surorile in oras si eram belea cand imi luam toc laughing.Nu puteam merge, mereu ma tineam de cineva laughing. Paream handicapata.Cand eram la scoala, o data, proful de geografie era nervos si a zis ca dam test x-(.Eu ii zic in gura mare : "Mos Senil!"hee hee, el intreaba "Ce?"si eu zic "Un mos senil pe strada " laughing.Na, nu imi invatasem deloc si profesorul era un salos! Sau eram in curtea scolii si stateam la bronzat, si dintr-o data trecea un nor si eu ziceam cine a oprit soarele laughing. Astea din liceu.Eram la ora de sport si doamna profesoara cerea bani pentru mingi si eu m-am enervat si i-am zis : "Bre, doamna, dam mereu un car de bani pe mingile invizibile (hee hee ) si ne puneti note mici?"Am injurat-o in engleza dupa ca sa nu zica nimic laughing.Sau stateam in prima banca si incercam sa arunc ceva la cos dar il nimeresc pe profesor in cap blushing rolling on the floor. Bine ca nu a simtit ca necuratul ( asa ii ziceam celui de mate laughing )era "violent" laughing.Cam atat. Daca o sa mai vrei o sa iti trimit in mesaj privat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am **** pe mine.