| Teo24b a întrebat:

Bună! Voi ce faceți când mergeți la tara la bunici? De exemplu,eu,când merg acolo,nu prea am ce face. Și să vă spun și de ce. Pentru mine,nu e o problemă că trebuie să stau fara telefon. Chiar nu am nicio treabă și chiar îmi prinde bine dar mereu când mă duc acolo,mă plictisesc. Să spunem că o ajut pe bunica la treabă.Bun. După aia, citesc și îmi fac temele pentru că e prea cald afara. Ok. Dar după ce sa fac? Plus că ziua, e foarte cald afara și dacă nu te protejezi, faci insolație. Plus că pe acolo pe unde e bunica mea, nu prea sunt copii de vârsta mea și nu am nici cu cine sa comunic. La țară la bunici e cel mai frumos chiar și când nu ai ce face dar totuși dacă aveți vreo idee va rog frumos sa îmi spuneți. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| unom12345 a răspuns:

Ai putea să faci fotografii și să faci un album. Ar fi un suvenir grozav. Poți merge prin împrejurimi, prin natură. Trebuie să te bucuri de liniște, de aer curat și să fii recunoscător/oare pentru ele.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți anișori are intrebătorul?

| Teo24b explică (pentru sierra1):

14 anișori laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Teo24b):

Ai citit aia cu ~caprele Irinucăi~?