| xPuffy a întrebat:

Daca ma abonez la Voyo cu cat timp mai devreme pot vedea serialul Pariu cu Viata?

Răspuns Câştigător
| KatomikaTakumi a răspuns:

Buna!
Pai poti sa-l vezi luni, la 10:00 (dimineata). Adica episodul de maine, dar in loc sa-l vezi la 20:30 il vezi la 10:00.
Sper ca te-am ajutat!

| xPuffy explică (pentru KatomikaTakumi):

Multumesc mult de tot.Te cred ce ai spus dar nu inteleg ceva.De ce astazi a aparut o melodie cantata in episodul de maine?

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru xPuffy):

Nu stiu, mereu pun asa cei de la Voyo. Nu cred ca e cineva care sa stie de ce pun melodiile mai devreme. Parca si in sezonul 1 era doar un promo la fiecare episod, acum sunt 2-3 pe episod... S-a schimbat, asta e.