| gabriella85 a întrebat:

Buna,cine imi poate spune cum pot vedea cine imi vizualizeaza profilul de facebook?

Răspuns Câştigător
| CinevCeva a răspuns:

Deci : acolo la setarile contului ai sa iti dezactivezi contul. dai acolo. nu ti se va dezactiva, doar ca iti vor aparea : lui ''X'' ''Y'' ''Z'' le va fi dor de tine. persoanele care vor aparea, ti-au vizitat ultima data profill. succes. chiar merge. Funda?

| suntserios a răspuns (pentru CinevCeva):

Vrajeli, sunt niste nume aleatoare, facebook a facut destul de clar public ca acesta infomatie e secreta inca.

| gabriella85 explică (pentru CinevCeva):

Multumesc.raspunsul tau e castigator

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti

| pbsolver a răspuns:

Nu exista asa ceva (nu inca)

| Chimied a răspuns:

Nu se poate.

| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Sub coperta ai mai multe optiuni:
"Cronologie" "Despre" "Fotografii" "Prieteni" "Mai multe"

intri la prieteni si iti apar iar niste optiuni:
"Toţi prietenii" "Adăugaţi recent" "Urmăreşti"

intri la "urmaresti" si ai "Persoane"(care si pe care le urmaresti). nu stiu daca la tine e la fel, dar eu ti-am explicat urmarind pasii dupa cum sunt la mine pe profil.
sper ca te-am ajutat

| suntserios a răspuns (pentru Andrei_Laurentiu_1987):

Ai citit macar intrebarea?