| cipri1999 a întrebat:

Acum de cand cu moda pe facebook de dai pe aia din mijloc si dai pe oricine si iti apare direct chat..nu stiu daca intelegi, dar ma intereseaza cum pot sa vad cate mesaje am cu o persoana ca inainte dadeam pe ala din mijloc si era usor, acum nu mai merge imi da direct Chat big grin Funda

Răspuns Câştigător
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Dai la mesaje!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate?! E o aplicatie pe facebook care iti arata primii 7 sau 8, nu stiu sigur, cu care ai cele mai multe mesaje happy Nu ii mai stiu exact numele aplicatiei, dar o poti cauta big grin Poate o vei gasi happy