| Angheloiu_Madalin_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de domnul facebook... exista vreun mod in care pot pune un prieten pe primul loc in chat? intreb asta pentru ca iubita mea, cu care am 100 si ceva de mii de mesaje vorbite imi apare printre ultimii pe chat, din cate stiu cel cu care ai cele mai multe mesaje vorbite iti apare primul in chat. ei bine la mine nu e asa. deci exista vreun mod? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Algoritmul conform caruia sunt aranjati in chat prietenii nu e facut public si doar cei de la fb stiu despre ce e vorba. In principiu e o combinatie complicata intre cei cu care interactionezi tu si cei care nteractiuneaza cu prietenii comuni. Nu ai oricum niciun control asupra ordinii

1 răspuns:
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Nu, nu există. Primii în listă pot să fie şi din cauză că au fost adăugaţi recent la prieteni sau pentru că le vizitezi profilul des.