| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Functioneaza senzorul de amprenta prin folia de silicon la telefon?
Daca da, functioneaza foarte bine sau e puțin obstrucționată folosirea amprentei?
Sau trebuie sa fie folia decupată unde e amprenta?
Mersi

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Cele optice cred ca merg fara probleme.
Cele ultrasonice de la Samsung seria S stiu ca pot sa aiba probleme, deci daca ai un telefon S, eu zic sa cauti pe net inainte.

| maphiotul explică (pentru RoCkKiD):

Exact ultrasonica am.
Mersi

5 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Funcționează perfect, o am de 2 ani și nu am avut nicio problema.

| maphiotul explică (pentru RaduRobertRO):

Ai dreptate, mi-am pus si merge perfect.
M-am grabit cu funda scuzehappy

| Florian80 a răspuns:

Eu nu as lua decupata.arata dezgustator! Si inca nu am pomenit tel sa aiba probleme cu amprenta din cauza foliei...99.9% din cazuri e din cauza telefonului.

| maphiotul explică (pentru Florian80):

De aia am intrebat, ca nici eu nu as pune decupata,, in viata asta" laughing