| krt0f1oR a întrebat:

Sunt pe Telekom si cand am dat mesaj la *151#(cronos) scria " La 2018-08-18 ora 22:02 ati consumat:
SMS in Retea: Nelimitat
Voce International: 0 din 100
Minute in afara Retelei: Nelimitat
Minute in Retea: Nelimitat
Trafic de date: 1636, 00 din 1636
Cost suplimentar:0.0 EURO
Serviciu cu caracter orientativ
Traficul inclus se va consuma in timp real la o viteza de down/up 150/50Mbps. Dupa consumare, traficul suplimentar nu va fi tarifat, iar viteza va scadea la 64/64Kbps.".Ce inseamna trafic cu caracter orientativ.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trafic cu caracter orientativ in acest caz inseamna ca vei avea limitata viteza MAXIMA la 64Kbps, dar poate fi si mai mic, eventual un pic mai mare.
Aceasta stare va fi valabila pana la inceperea noii luni de abonament sau pana la o noua incarcare a cartelei.

1 răspuns:
| TiripanStelica a răspuns:

De ce nu pot accesa serviciul cost control*151#