| Antonio_Crantea_2000 a întrebat:

Salut!
Cam ce telefon as putea sa-mi cumpar (Din proprie experienta, ca asa pe site-uri gasesc si eu) la maxim 1800 de lei? Doar Samsung!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar Samsung vrei? Gasesti Samsung Galaxy note 8, 9, 10,

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ia-ti, ba, Huawei!

| anonimg a răspuns:

Trebuie sa alegi din ultimele modele aparute; adica sa nu fie mai vechi de un an de zile, deoarece un telefon nou te tine doar 2 ani. Dupa 2 ani deja s-a invechit, deoarece apar noi softuri care merg greu pe telefoanele mai vechi de 2 ani.
Aici ai o lista cu ultimele modele de telefoane:
https://www.gsmarena.com/samsung-phones-9.php
(1800 lei = 360 de euro aproximativ)

| Wr3nch a răspuns:

Un a A52.

| Frank51 a răspuns:

S10+

| Legion7X a răspuns:

A52. Doar Samsung 6 Gb ram
A32 4 Gb ram
A12 4 Gb ram

A21s 3Gb ram

| SingleForOne a răspuns:

Poate tu vei avea noroc mai bun, dar eu am A52, și după vreo 3-4 luni face figuri... nu recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola, Huawei, Xiaomi

| Antonio_Crantea_2000 explică (pentru anonim_4396):

Am spus ca doresc doar Samsung.

| nicunicu3 a răspuns:

Cauta pe filip

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Decat sa iei Samsung mai bine incerci Huawei sau Xiaomi.

| Teo24b a răspuns:

Eu aș zice sa încerci un telefon Xiaomi. Merg foarte bine aceste telefoane și sunt rezistente. Fac pozele foarte clare și ai foarte multe posibilități cu aceste telefoane. Daca vrei sa afli mai multe, te poți documenta de pe internet. Succes!