| Andi2003 a întrebat:

Salut.Am un 1 euro cost suplimentar la Orange.Si scrie ca e din alte servicii.Dar mai am date si minute si de toate. Unii au spus ca Whatsapp e acum cu bani.Cu toate ca am trimis doar vreo 10 mesaje.Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio treaba Whatsapp care foloseste internetul.

iti descarci frumos factura online si vezi de unde ai costul

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam si noi situatia, ne poti trimite numarul de telefon, prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

WhatsApp abia a intrat pe lista aplicatiilor de pe care se pot efectua convorbiri telefonice.
Aplicatiile de convorbiri telefonice, ce foloseasc trafic de date pentru efectuarea lor, pot reprezenta un mod mai ieftin de a tine legatura cu prietenii din strainatate sau cand ti-a folosit minutele din abonament.

Totusi, nu trebuie uitat un aspect - folosind traficul de date, poti sa te trezesti cu costuri suplimentare din alta parte.
http://www.yoda.ro/......-stii.html