| XxFUNKYxX a întrebat:

Sall! Am o problema cu WHATSAPP!! Eu am wifi activat si mb inchis si tot imi consuma mb. Am abonament si nu am mb iar acuma am cost suplimentar 8.12 euro dc? Ca nu am vorbit deloc prin mb ( date mobile) va rooog

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pai daca zici ca nu ai MB, de unde stii ca acel cost suplimentar este de la datele mobile? Poate ai depasit minutele/mesajele si te-a taxat.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Solutie: cand folosesti netul da telefonul pe mod avion laughing

| 17Mihai17 a răspuns:

Incearca sa schimbi telefonul sau sa te duci la firma