| Terez a întrebat:

Buna dimineata.
Am o cartela Telecom cumparata si activata in februarie. Cartela prepay. Azi dimineata am primit un mesaj ca in 30 de zile se dezactiveaza. Desi o incarc si o folosesc permanent. Zice:
"Nu vei mai putea utiliza creditul ramas, apela sau trimite SMS. "
De ce? Se inchide si Telecom-ul?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei la sediu si intreaba i. poate sa demagnetizat cartela sim si iti vor da ei alta cu acelasi numar pe care il ai acum.

| Terez explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cartela functioneaza. E vorba de mesajul lor. Ce nu ai inteles?