| Kettolix a întrebat:

Am o mare problema cu iPhone-ul meu crying. e iPhone5S si cand am vrut sa-i scriu parola, fix inainte sa se deblochze s-a blocat pur si simplu, am apasat pe butonul de blocare, dupa s-a incchis si dupa i-a aparut semnul alb de la Apple ca atunci cand se deschide, dar sta asa de o ora. Ce sa fac? Nu i-am facut nimic, si virus nu red ca e.

3 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Lasa-l asa pana se descarca de tot si isi va reveni.

| Kettolix explică (pentru Userrr):

Gosh... Asta vine 4-5 ore laughing

| andutzu2000 a răspuns:

Boss încearcă sa tii apăsat simultan timp de 20 de sec butoanele power si home. Este un Restart dar nu vei pierde nimic din telefon.winking