| MihailBusu a întrebat:

am un Router Wireless CISCO EPC3925 si cablu de internet este fiber power adica este rotund cablul si cand il bag in wireless trebuie sa fie rotund portul wireless-ului. Eu vreau altul dar nu gasesc cu mufa rotunda. A.Dece vreau altul? B.Semnal slab in casa. Dau funda celui care imi da un Router Wireless cu portul de internet rotund si sa fie pana in 100 RON.

5 răspunsuri:
| helpfriends a răspuns:

Salut,
Nu exista router decat cu porturi LAN/WLAN

| MihailBusu explică (pentru helpfriends):

Https://www.google.ro/......ps?/search La nr 7 ala e asa e cablul meu

| helpfriends a răspuns (pentru MihailBusu):

Da, se numeste Conector F, dar nu se gasesc routere cu Conectori F, acest router presupun ca este dat de firma respectiva de cablu.

| MihailBusu explică (pentru helpfriends):

Da de la UPC. Si eu vreau sa-mi cumpar altul pentru ca are raza foarte mica straight face

| helpfriends a răspuns (pentru MihailBusu):

Nu o sa gasesti, poti incerca la ei, suna-i si spune-le ca nu esti multumit de calitatea produsului, apoi intreaba daca au un model mai bun.