| phineass a întrebat:

Salut stie cineva de ce nu mai pot sa raspund la unele intrebari? Dupa ce scriu raspunsul si dau click pe raspunde imi spune ca nu am adresa de mail confirmata iar cand dau click pe confirma acum sau asa ceva imi spune ca e-mailul de confirmare a fost trimis dar eu nu primesc nimic. Imi puteti spune de ce se intampla asta? Sau de ce nu primesc mailul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

O fi ceva de la serverele TPU sau de la serverele yahoo-ului... nu se poate sti... asteapta si va veni.
p. s. vezi cumva sa nu fi scris alta adresa si sa fi uitat...

3 răspunsuri:
| DanDannn_9120 a răspuns:

Vai de mine. uitete domne' in Trash.acolo este mailul.

| phineass explică:

Multumesc dar s-a trimis mailul nu luati in seama intrebarea big grin

| phineass explică:

M-am uitat si in trash nu a aparut s-a trimis abia dupa 2 zile mailul...