| georgcyc a întrebat:

Am și eu o tableta Samsung tab 3.
Unde o pot repara? Când stă în priză de vede decât scrisul pe ea dar nu continua mai departe

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste-o, las-o in priza la incarcat o zi intreaga, dupa care porneste-o din nou.
Daca tot nu functioneaza, atunci doar o re-softare ajuta (se va sterge tot din ea, va reveni la setarile de fabrica) sau schimbarea bateriei.
De reparat se poate un service acreditat Samsung sau la un service GSM (de telefoane) care se ocupa si de tablete.

| Furnicuta000 a răspuns:

E destul de veche. Daca a stat multi ani cu bateria descarcata e posibil ca daunele sa fie ireversibile

| Cipi1212 a răspuns:

Tabletele nu sunt bune. Mai degrabă cumpără un telefon.