| Anonimul179 a întrebat:

Salut! Am un telefon Android care face 3 ani in cateva luni si parca ar merge schimbat pentru ca e batran deja,ma gandesc sa imi cumpar un iphone, dar nu stiu daca pot transfera exact toate datele de pe telefonul cu android pe cel cu ios.Din ce am vazut pe internet nu ar merge sa transferi chiar totul cum se intampla de la android la android, dar majoritatea lucrurilor ar merge, imi puteti spune daca este asa ce lucruri nu merg transferate?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| MarioADV a răspuns:

Cred ca merge tot, dar un lucru care nu o sa mearga, sunt conversatiile de pe whatsapp.

| RAY a răspuns (pentru MarioADV):

Eu pot recupera absolut totul si unde erai cand ai comunicat prin whatsapp