| Izzabella a întrebat:

Hei!
Aseara am stat ceva timp pe laptop, apoi l-am inchis, iar peste aproximativ jumatate de ora l-am aprins iar. Imi aparea "Starting windows", ca de obicei, apoi ecranul se facea negru si imi aparea doar cursor-ul pe care pot sa-l misc. In rest, nu pot sa fac nimic.
Ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Este posibil ca un program nedorit sa-si fi plasat o scurtatura in Start-up. Incearca sa pornesti Windows in Safe Mode. Daca porneste in Safe Mode, inca mai poti face ceva. Cere ajutorul cuiva priceput din apropiere. Cel mai bine.

4 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

Ar trebui sa ai functie de recovery (daca ti-ai facut sau daca laptopul a venit instalat cu Win). Rulezi recovery din BIOS si ar trebui sa fie ok.

http://costel.info te ajuta la nevoie

| AdrenalinTm a răspuns:

Inainte de a face recoveri incearca sa scoti sticurile sau daca ai bagat vreun card de memorie sau vreun usb sau daca ai bagat un cd in unitatea optica scoate-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut un stick de memorie sau dvd-uri cu sistem backup? Sau sistem recovery cum se zice? Daca nu, bagi alt windows in unitate si cand il aprinzi apesi orice tasta intr-una.Si instalezi din nou windowsul.Reformatezi partitia C, pentru ca nu poate intra in hard in acea partitie, si instalezi wondowsul tot in C. Daca nu stii, chemi pe cineva care stie.

| TheCreature a răspuns:

Sa-ti reinstalezi windous-ul!