| sofii a întrebat:

De unde aflu cum se numeste placa de sunet? urgent ofer funda

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Dai start->Run scrii msinfo32 dai la components si click pe sound device si in partea dreapta la "Name" iti va aparea numele placii de sunet.

| Joekka a răspuns (pentru Dannyjj):

Mersi mult chiar aveam nevoie de asta

| vladutzboos13 a răspuns (pentru Dannyjj):

Eu am incercat cu run dar numi aparea numele placi

| mugurel021978 a răspuns:

A mers? daca nu e instalata eu zic ca u se vede. foloseste un soft care detecteaza componentele. cea gen ADA. Nu mai ai CD-urile cu divere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai in start --si---Run pui acolo msinfo32 dai pe component click pe sond devis si in partea dreapta la :::::NAME:::::: si acolo o sati arate ce nume de placa de sunet avetiwinkingwinkingwinkinghappywinkingwinking