| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de pc asta? http://www.citgrup.ro/calculatoare/second-hand/dell_opti plex_360/13229.html
eu il folosesc doar pentru internet atat ma gandeam sa-i pun windows 10 dar nu stiu, cei drept are hard mic 80 da am unu extern de 500

6 răspunsuri:
| RAY explică (pentru CPAElites):

Nu am nevoie man pentru ce ca sa adaug niste anunturi

| DoruViorell a răspuns:

Aruncal laughing)

| RAY explică (pentru DoruViorell):

Habar nu ai ce inseamna ce scrie acolo, de ce ai raspuns ma

| JojoD a răspuns:

Iti recomand CIT Grup firma este serioasa. Am cumparat de la ei refurbished cu 5 ani garantie si windows inclus! Super pret. Baietii sunt priceputi.

| RAY explică (pentru JojoD):

Si eu am mai cumparat de la ei, sincer m-am gandit la un laptop dar eu nu merg niciunde deci nu vad de ce as avea nevoie de portabilitate