| cristianzgz3 a întrebat:

Am o problema cu laptopul daca este sa-i dau un restart si sal deschid imediat se inchide deodata si apare o imagine neagra cu o linie sus si atat.
Dupa aprindere inapoi imi merge nu se mai inchide dar da este sai il inchid se inchede deodata dupa un timp 3ore cam asa
am instalat prima data wd-sul pe el (laptop)vista home premium si nu tiu de ce se inchide deodata laptopul
o fi de la activator

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Incearca un "Repair" cu un cd Windows, ai probleme cu "boot.msgr",cel putin asa cred, modifica din bios sa booteze prima oara hdd(nu cd-dvd), asat in cazul in care e lasat pe cd-dvd..si daca nu incearca cu repair! Bft.