| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am primit din germania o caserola si scrie pe ea "Citronat" imi puteti spune ce este?

5 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Daca este cea verde, cu o lamaie pe ea, atunci este coaja de lamaie verde caramelizata.

| LalLyBoOmD a răspuns:

Este o caserola in care se pastreaza lichide ( supa, lapte, limonada...)! Am si eu una happy!

| lucia_5984 a răspuns:

Si la ce se foloseste?"MariaO"?

| MariaO a răspuns (pentru lucia_5984):

He he big grin Le mananci, ca pe caramele.

| MariaO a răspuns (pentru MariaO):

Ah, sau daca vrei sa faci o prajitura pandispan, cu fructe confiate prin ea, merg puse, poate si niste portocala confiata. Mi-a venit ideea asta pentru ca am vazut un cozonac panetone cu asa ceva prin ele big grin