| Anonimu173 a întrebat:

Dacă încerc proteine asemănătoare de la alta marca de proteine, are ceva? Pentru gym!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand proteina organica numita CARNE, in loc de prafurile chimice care iti pot afecat corpul si cresterea.

| SkandallKamataru a răspuns:

Daca sunt asemanatoare nutritional, nu... Doar brandul difera.

| Anonimu173 explică (pentru SkandallKamataru):

Dar dacă aș încerca alt gen?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Anonimu173):

Sunt sute de branduri de proteine cu tot felul de surse, de ex zer, carne, mazare, soia, combinație de mazare soia naut, etc... poți sa incerci nu e mare diferență.