| obsercvayr a întrebat:

Ciorba influenteaza abdomentul? adica daca il ingrasa?

10 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca nu este grasa, nu are nimic. Chiar este indicata pentru ca are multe vitamine (o ciorba/supa de legume de exemplu)

| Konata a răspuns:

Nu, nu influenteaza in niciun fel forma abdomenului.

| TheStory a răspuns:

Doar il umfla cand o mananci dar dupa ce ai digerato nu mai ai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este de burtă, da, pentru că se pune pe burtă, aşa cum se şi cheamă.

| FitMonkey a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna asta rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru FitMonkey):

N-am putut să mă abţin laughing

| cflorin11 a răspuns:

Doar daca o maninci

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Depinde cea de burta da, dar de pui nu

| GEOsiDEEALOVE a răspuns:

Daca este foarte grasa dap...

| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

De ingrasat nu, insa daca lucrezi pentru muschi la el ti se face cumva gelatinos [ intr-un fel ] si e ff naspa, deci daca mergi la sala, asteapta macar 3 ore dupa ce mananci ciorba...eu asa am facut si macar nu e asa de,, gelatinos,,