| roxanika12 a întrebat:

Ce parere aveti de portarul de la steaua Ciprian Tatarusanu? E de treaba?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca e de treaba, cel putin asa il vad eu

| Lynna a răspuns:

Eu cred ca este un fotbalist foarte valoros al Romaniei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei să ieşi la o bere cu el?

| roxanika12 explică (pentru anonim_4396):

Si care e problema ta daca vreau sau nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxanika12):

Nu e problema mea, doar că mi se pare aiurea întrebarea pusă de tine. La fel de multe putem afla şi noi despre Tătăruşanu cum poţi şi tu, din moment ce niciun membru al acestui site(presupun) nu-l cunoaşte pe acesta.

| AnaBejenaru a răspuns:

Exceptand faptul ca este foarte simpatic, este si unul dintre cei mai buni portari ai Romaniei, poate cel mai bun.