| VaniLLaDeeJay a întrebat:

Cate bilete pot lua e un buletin la National Arena, la meciul Stelei de maine seara?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe un buletin, maxim 20 bilete.

| VaniLLaDeeJay explică (pentru neluL):

Merci big grin, dar totusi. sunt grele melodiile?

Ps : Stiu Trup si suflet pentru culori si o parte din Ce drog ciudat... si mai stiu cateva doar de prin auzite.

| neluL a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Atunci,invata sa canti big grin sa nu vi cu ochii umflati acasa laughing

| samaraldlapuika a răspuns:

Da maxim 20 dar doar 5 de copii...big grin pe buletin...FORZZA STEAUA!

| VaniLLaDeeJay explică (pentru samaraldlapuika):

I don't want to see mai am o problema... prietenii mei au luat bilete la SUD la "insurgisti" sau ceva de genul, iar eu nu stiu aproape nici un cantec x_X... ce sa fac? (am inteles ca iau bataie acolo daca nu cant laughing big grin )