| v4l3n7in4 a întrebat:

Buna ziua. Stilul meu este unul gen alt/emo iar eu vreau sa imi cumpar niste incaltaminte (ma refer la ghete sau cizme) in stil demonia. Unde gasesc niste ghete care au si platforma inalta dar si catarame care sunt pana in 250 de lei si sunt si din piele naturala? Ce magazine stiti prin Bucuresti sau Pantelimon? Pot gasi in mega mall sau parklake etc? Dau funda si rog seriozitate, caut de ceva vreme

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Piese naturala?
Ghete?
250 lei maxim?
În Mall?
Poate doar în bazar la turci. Sau pe wish.

| v4l3n7in4 explică (pentru Catrice):

Merge si asa am dat doar un exemplu, dar totus nu as da mai mult de 500 de lei

| dinaprilie a răspuns:

De gasit o sa gasesti, vezi si siteurile de net, dar la banii astia nu cred, in conditiile descrise de tine!

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Cum ai ajuns să fii emo? De ce ai ales să fii așa? sad

| v4l3n7in4 explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Salut! nu sunt emo dar am un stil alternativ, emo totus se incadreaza prin acestea. mie sincer mi-a placut muzica si subcultura in sine iar apoi am descoperit cine sunt eu si ce ma reprezinta pe mine