.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Stefanut este un simplu copil...asa cum am fost si suntem multi dintre noi! Un copil care merita ajutat sa invinga moartea care ii calca pe urme! Daca doriti sa ajutati nu ezitati!
Numere TELEDON in reteaua Romtelecom pentru donatii in euro:
0900 900 330 - 10 euro/apel
0900 900 335 - 5 euro/apel
0900 900 332 - 2 euro/apel
Sper sa doriti sa facem un bine si sa il putem ajuta sa treaca prin viata asa cum trecem si noi!
Va multumesc si sper sa nu ocoliti acest post!
Va las si un link care sper sa va fie de folos in aflarea povestii tragice a acestui copil:
http://www.cristianstefan.ro/
http://www.cristianstefan.ro/linkuri. html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kiddu a răspuns:

Esti demn de admirat!happy
Am sa sun si eu.winking

12 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Multumesc andi!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Hashe sper sa reusesti.Eu am dat azi telefoane si am reusit sa donez.Oricum...cu o floare nu se face primavara dar pe tpu.ro sunt mii de oameni...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Ok...Bravo Marrye!:*big grinbig grinbig grinbig grin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Imi pare rau sa vad ca decat 3 oameni din miile de oameni de pe TPU.ro si-au manifestat interesul. Oricum va multumesc voua, CELOR 3, care sunteti alaturi de mine!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Dimodi(ti-am trimis si mesaj in privat):
Am gasit pe site-ul fundatiei ''Mereu aproape''contul pentru Stefan Florescu(3 ani)-sper ca pe acesta il cauti.

RON: RO05 BRDE 450S V072 9533 4500
deschis la BRD GSG SMCC

EUR: RO31 BRDE 450S V237 6153 4500
deschis la BRD GSG SMCC

cod SWIFT: BRDEROBU

Uite si link-ul campaniei Mihaelei Radulescu pentru Stefan Florescu:
http://www.antena1.ro/htm/campanie_fma/cristian_stefan_

| adina68 a răspuns:

Felicitari pentru. aceasta initiativa. Faci un lucru admirabil.
Sigur o sa sun si eu la aceste numere.

| hashe86 a răspuns:

Ar fi fost bine sa fi avut posibilitatea trimiterii si a unor smsuri, eu din pacate nu am fix la dispozitie, dar voi incerca sa i conving pe cunoscuti sa doneze.
din nou ma inclin in fata ta mike

| DiMoDi a răspuns:

Măi m! ke, da un cont bancar nu are şi Stefănuţ? că altfel, cei fără telefon fix... sad
Am intrat pe adresa postată de tine, dar acolo e vorba de un alt copil cu talasemie (culmea tot Stefănuţ)...
Of Doamne... n-ai cum să-i ajuţi pe toti... eu aş vrea să donez pentru Ştefănuţ Florescu (cel adoptat), care fiind mai mare, mai are puţin timp la dispoziţie... sad

| andi a răspuns:

Faci un lucru minunat k ajuti aceste persoane, fiecare ajuta cum poate! happy

| elinea a răspuns:

Eu am fix si vreau sa sun, initiativa ta e buna ar trebuie sa facem asta zilnic dar suntem prea ocupati de noi.mai incearca, voi incerca si eu sa conving pe altiii

| elinea a răspuns:

Oare la 877 mai putem trim sms?

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Esti demn de respect.
Alti nu se gandesc la cei cu boli incurabile sau la cei pe cale de moarte.