| ToxicG a întrebat:

Salutari! De cateva zile imi amorteste mana stanga si ma inteapa undeva in apropierea inimii.Stiu ca la inima nu am nimic pentru ca acum cateva saptamani am fost la medic.
Mi-a facut mama programare pentru control si pentru analize luni... Dar totusi eu as vrea sa stiu daca vi s`a intamplat si voua si este ceva "normal" sau e ceva mai nasol...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate este vorba de o pozitie proasta a corpului.
Cred ca mai degreaba, decat sa mergi la analize, mai bine iti faci o tomografie si o verificare a coloanei.