| AlexKnZ2002 a întrebat:

Salutare!
Am o intrebare la care vreau raspuns, pentru o prietena. Exista menstruatie in timpul sarcinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

In cazuri rare si dureaza mult mai putin, e mai putina din punct de vedere cantitativ si inchisa la culoare.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, in cazuri rare, poat exista sangerari minore in sarcina, putand fii interpretate, ca menstruatii.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Exista doar mici scurgeri de culoare maro inchis pentru maxim 3 zile.

| Victoria18 a răspuns:

In cazuri extraordinar de rare.

| Vdtonline a răspuns:

In cazuri foarte rare da. dar in general normal nu.